Enelion

Enelion to polska firma tworząca nowej generacji ładowarki do samochodów elektrycznych i systemy do zarządzania energią.

Enelion powstał w Gdańsku w 2014 roku, aby wspomagać ogólnoświatową transformację energetyczną. Misją Enelion jest stworzenie globalnej firmy wspierającej społeczności zaangażowane w transformację energetyczną. Chcą to osiągnąć dostarczając innowacyjne rozwiązania umożliwiające korzystanie z zielonej energii w najbardziej przyjazny sposób. Dlatego też tworzą przyjazne dla użytkownika urządzenia oraz oprogramowanie, które pozwala na ładowanie pojazdów elektrycznych oraz pełną kontrolę, produkcję, magazynowanie i dzielenie się energią.

Doskonała jakość
i innowacyjność

Enelion oferuje rozwiązania, które łączą infrastrukturę ładowania z systemami zarządzania mocą, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań w ich obiektach.

Szybki serwis

Jesteśmy oficjalnym partnerem serwisowym Enelion, dzięki czemu nasi klienci nie muszą czekać na naprawę urządzenia przez kilka dni. Reagujemy od razu, mając przy sobie wszystkie części zapasowe a serwis odbywa się zazwyczaj w ciągu kilku godzin. Takie działanie pozwala klientowi zachować pełną sprawność jego stacji ładowania

Profesjonalne
wsparcie

Współpraca z Enelion oznacza dostęp do szkoleń na najwyższym poziomie. Nasi eksperci są przygotowani, aby doradzać klientom w zakresie wyboru odpowiednich stacji ładowania, pomagać w procesie instalacji oraz zapewniać niezbędne wsparcie po sprzedaży.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszych informacji, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, aby uzyskać pełne wsparcie i odpowiedzi na wszystkie Twoje wątpliwości.

© 2024 IMB POWER - imbpower.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin