Optymalizacja kosztów energii

Zużycie energii elektrycznej jest jednym z największych kosztów operacyjnych w niemal każdym przedsiębiorstwie.

Co więcej, koszty dystrybucyjne mogą stanowić nawet 30-40% całkowitych opłat za prąd ponoszonych przez firmę. Nie powinno więc dziwić, że wielu przedsiębiorców szuka oszczędności na tym polu – zwłaszcza w obliczu rosnących kosztów energii elektrycznej.

Chcesz zainwestować w stacje ładowania, a jednocześnie wygenerować jak najniższe koszty na potrzeby sprzedaży? Zgłoś się do nas. Od wielu lat doradzamy zakładom produkcyjnym, obiektom handlowym i logistycznym, jak szybko i skutecznie zoptymalizować koszty energii elektrycznej. Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużo przedsiębiorstwo, czy niewielki hotel, pomożemy Ci uzyskać najkorzystniejszą ofertę na prąd. Dzięki temu pracownicy i klienci będą mogli taniej ładować swoje pojazdy.

Jak przebiega optymalizacja kosztów energii w firmie?

Optymalizację kosztów energii elektrycznej przeprowadzamy w kilku etapach:

 

Rozpoczynamy od analizy parametrów każdego przyłącza na podstawie dokumentów rozliczeniowych (faktur, refaktur), a w szczególnych przypadkach danych szczegółowych przekazanych od zarządcy budynku.

Analizujemy zgromadzone dane w celu identyfikacji zapotrzebowania na energię, moc i inne parametry przyłączy.

Sporządzamy raport zawierający rekomendacje w zakresie dystrybucji i sprzedaży energii oraz pomagamy Ci w ich wdrożeniu.

Analizę możemy poszerzyć o propozycję inwestycji, które pomogą obniżyć wydatki na energię, wraz z ich szacunkowym kosztem oraz prognozowanym okresem zwrotu. Oferujemy też weryfikację efektów wprowadzonych zmian.


Chcesz zoptymalizować cenę energii w swojej firmie i obniżyć koszty ładowania pojazdów elektrycznych?

Wypełnij poniższy formularz i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

© 2024 IMB POWER - imbpower.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin