Inwestycje w stacje ładowania

Szukasz bezpiecznego, bezobsługowego biznesu o szybkiej stopie zwrotu?

Właśnie teraz jest idealny moment na inwestycję w stację ładowania. Samochody elektryczne stają się coraz popularniejsze, ale wciąż brakuje odpowiedniej infrastruktury. Ten, kto pierwszy zdecyduje się na jej budowę w danym miejscu, zapewnia sobie strumień nowych klientów, a w efekcie pieniędzy. Skontaktuj się z nami, a przeanalizujemy atrakcyjność Twojej lokalizacji, przedstawimy dostępne możliwości i pomożemy Ci kompleksowo przejść przez cały proces inwestycyjny.


Popularne mity na temat inwestycji w stacje ładowania:

Jest za wcześnie na inwestycję w stacje ładowania

wręcz przeciwnie, konieczna jest szybka rozbudowa infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych. Związane jest to między innymi z rozporządzeniem AFIR, które zakłada konieczność wybudowania wielu nowych stacji ładowania przy ruchliwych drogach. Kto pierwszy zdecyduje się na budowę stacji ładowania, ten wygrywa.

Inwestycja w stacje ładowania wymaga dużego kapitału

– koszt budowy stacji najpopularniejszych modeli stacji ładowania to od 30 do 250 tys. zł. Jest to znacznie mniejsza kwota niż chociażby ta, którą trzeba zarezerwować na zakup mieszkania inwestycyjnego.

Zwrot z inwestycji jest niepewny

budowa stacji ładowania to inwestycja o szybkiej stopie zwrotu. Samochodów elektrycznych jest coraz więcej, więc baza potencjalnych klientów stale rośnie. Dzięki temu zwrot z inwestycji waha się średnio od 4 do 10 lat, a więc jest znacznie krótszy niż w przypadku zakupu nieruchomości inwestycyjnej.

Potrzebna jest koncesja na sprzedaż prądu

– w przypadku stacji ładowania mamy do czynienia z usługą ładowania pojazdu, a nie sprzedaży prądu. Dzięki temu nie jest potrzebna żadna koncesja, wystarczy współpraca z operatorem.

Aby zarobić na stacji ładowania, trzeba się na tym znać

możesz zarabiać na elektromobilności bez specjalistycznej wiedzy. Pamiętaj że współpraca z nami gwarantuje Ci wykonanie inwestycji od A do Z ograniczając Twój udział do niezbędnego minimum, dzięki czemu w krótkim czasie będziesz mógł czerpać zyski ze swojej inwestycji.

Inwestycja w stację ładowania to świetny sposób na dywersyfikację dochodu i dotarcie do lawinowo rosnącej grupy klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz. Dokładnie przeanalizujemy atrakcyjność inwestycji i przedstawimy Ci dostępne możliwości.

© 2024 IMB POWER - imbpower.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin