Elocity

 

Elocity jest największym polskim dostawcą oprogramowania do zintegrowanego zarządzania ładowarkami aut elektrycznych oraz sprzedaży usług ładowania.

System został stworzony przez polskich programistów i entuzjastów elektromobilności, którzy stale rozwijają jego funkcjonalności.

Równolegle Zespół Elocity tworzy na terenie całej Polski sieć ogólnodostępnych stacji ładowania. Dołączając swoją stację do sieci Elocity zarabiasz, udostępniając ją tysiącom użytkowników korzystających z aplikacji mobilnej Elocity.

 

Innowacyjność

Elocity jest niewątpliwym liderem dziedzinie cyfryzacji elektromobilności, oferując rozwiązania, które łączą najnowsze osiągnięcia technologiczne z wysoką niezawodnością i wydajnością. Współpracując z Elocity, możemy zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań zarządzania stacjami ładowania.

Bezobsługowość

Elocity oferuje praktycznie bezobsługowe zarządzanie siecią stacji ładowania. System automatycznie generuje faktury dla użytkowników stacji ładowania, rozlicza portfel operatora i dba o profesjonalne wsparcie w przypadku wystąpienia problemów z autoryzacją ładowania.

 Profesjonalne wsparcie

Słyszałeś może o darmowym ładowaniu dla klienta, który nie mógł autoryzować ładowania przez błąd w aplikacji? Właśnie tak wygląda wsparcie Elocity. Współpraca przebiega bez najmniejszych problemów, a zespół wsparcia stawia zawsze na pierwszym miejscu klienta i jego dobro.

© 2024 IMB POWER - imbpower.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin